Fillimi Njoftime

Njoftime

Njoftime nga Saranda, njoftime punesime, njoftime per shit blerje dhe qera, informacione per gjithcka nga Saranda – Saranda Web

118,173FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
scattered clouds
11.6 ° C
12 °
11.1 °
58 %
7.2kmh
40 %
Sat
10 °
Sun
11 °
Mon
11 °
Tue
13 °
Wed
9 °