Shitje

Home Shitje

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Ofertë punësimi për disa punonjës në Hotel Saranda International

Hotel Saranda Inernational kërkon të punësojë disa punonjës në pozicionet: 2 recepsioniste (anglisht mbi mesataren / kompjuter) 1 recepsion turni tret (nivel fillestar anglisht) 2 pastruese 1 ndimes...

Sarandë: Njoftim punësimi në market

Njoftim punësimi. Market industrial ne qender te Sarandes kerkon te punesoje nje shitese. Te kete pervoje si dhe njohuri te kompjuterit Te interesuarat te...

Ofertë punësimi për disa pozicione pune në Bougainville Bay

Bougainville Bay Hotel ofron vende te lira pune per pozicionet : Recepsionist Krye kuzhinier Ndihmes kuzhinier Krye kamarier Kamarier restoranti Banakier Barman Menaxher Housekeeping Menaxher Food and Beverage Financier Shitese Bellboy Shofer Sanitare Masazhatore Estetiste Kandidatët të cilët plotësojnë...

Shitet vile në rrugën Sarande – Delvine

Shitet Vile 2 kate, me sipërfaqe 220 m2 dhe e ndërtuar në një pronë 5.000 m2 Kati 1 -> 2 dhoma + 1 sallon-kuzhinë,...

NJOFTIM PUNËSIMI ne Furra e Bukës LORENA

Furra e Bukës LORENA, e cila ndodhet ne rrugën e Flamurit pranë supermarket Lili Dritës, kërkon të punësojë një punonjëse. Pagesë e kënaqshme dhe sigurime...