Fillimi Arkeologjike

Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

123,662FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
clear sky
20.4 ° C
22.2 °
17.2 °
68 %
1.8kmh
0 %
Wed
28 °
Thu
27 °
Fri
28 °
Sat
28 °
Sun
29 °
x