Avokat & Noter

Home Avokat & Noter
Zyra avokatie dhe noteriale ne Sarande

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Udhëzues për të mbrojtur shtëpinë dhe jetën nga zjarri dhe si të reagoni në...

Nisur nga zjarret e rëna dhe pasojat tragjike të tyre Shërbimi i Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpëtimit Sarandë ka përgatitur një udhëzues, të cilin...

Dhoma me qera ne Ksamil, shtepi me qera

Dhoma me qera ne Ksamil per vetem 35 euro Keto Dhoma me qera ne Ksamil ndodhen vetem 150 m larg nga deti dhe ne zone...

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë. Shtëpia duhet të jetë 1+1 mundësisht në lagjen Kodër. Shtëpia duhet të jetë e mobiluar. Të interesuarit të...

Kërkohet apartament me qera, 1+1 ose 2+1 i pamobiluar

NJOFTIM Kërkohet apartament me qera, 1+1 ose 2+1 i pamobiluar, mundësisht të jetë në zonën e qendrës së Sarandës. Të interesuarit të lënë kontakt në...

Kanë humbur një palë çelsa në Rrugën Flamuri

Kane humbur sot dt 09/02/2018 nje pale celsa makine ne zonen e kafe bar Qesari deri te Market Lili i Drites. Kushdo qe i ka...