Historiku

Home Historiku

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Kane humbur celsat e nje motori ne lagjen nr 1, kush i gjen te...

Lili i Drites njofton se sot i kane humbur celsat e motorrit. Celsat mund te jene humbur ne lagjen nr 1. Kushdo qe mund t`i...

Shitet hotel në Lukovë, Sarande

Shitet hotel në Lukovë, Sarande Hoteli shtrihet në 800 m2 me 16 dhoma dhe 3 suita, 200 m2 ndertim Objekti i vogel 135 m2...

SHPËRNDAJE !!! Familja kërkon personin në foto

Familja Musaku nga Ardenica njofton se ka humbur kontaktet me djalin Erjon Musaku. Erjoni ka punuar si bari për disa javë në Borsh...

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë. Ja cfarë na shkruan ai: Pershendetje Sot ne dreke gjeta nje portofol me...

Shitet shtepi ne Ksamil

Shitet shtepi ne Ksamil. Shtepia eshte  90 meter katrore dhe ndodhet nje prone 300 m2. Shtepia ka 1 kat te ndertuar, ndersa ka leje ndertimi per...