Destinacione

Home Destinacione
Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Njoftim punesimi ne Parukeri Fatjona “Golden Beauty”

Parukeri Fatjona "Golden Beauty" Kerkon punonjese me eksperjence ne fushen e parukerise. Te interesuarat te kontaktojne ne nr: 0695554423 ose te paraqiten në Fatjona "Golden...

Njoftim punesimi ne Hotel Porto Eda

Njoftim punesimi Hotel Porto Eda Sarande kerkon te punesoje: Recepsionist/e Sanitare Te interesuarit te paraqiten te Hotel Porto Eda cdo dite 8:00-14:00.  

Njoftim punesimi ne Aloha Hotel Restaurant

Njoftim punesimi Aloha Hotel Restaurant ne Sarande kerkon te punesoje punonjes per pozicionet: – Recepsionist/e - Shef Kuzhine - Kuzhinier/e – Kamarier/e - Banakier/e – Sanitare Te interesuarit te kontaktojne ne...

Eshte gjetur kjo patente e humbur, kerkohet personi

Eshte gjetur diten e sotme ne Sarande kjo leje drejtimi ne emrin Fatos Mahmuataj. Lutemi kushdo qe e njeh ta njoftoje te kontaktoje ne...

OKAZION : Shitet apartament 2+1 në qendër të Sarandës, Çmimi 35.000 euro

Shitet apartament me 2 dhoma gjumi, kuzhinë, koridor, aneks, banjë dhe verandë, në total 80 m2 Apartamenti ndodhet në qendër të Sarandës. Cmimi 35.000 Euro Kontakt 069...