Malore

Home Malore
Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

Ninati

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Sarande: Shitet apartament dhe 2 dyqane

Shitet apartament ne zone afer shkolles 9 Tetori Apartamenti ka siperfaqje 120 m2 CMIMI 600 EURO/METER Dy dyqane, te cilat aktualisht jane leshuar me qera me siperfaqje...

Kërkohet apartament me qera vjetore

Kerkohet apartament me qera vjetore. Preferohet 2+1 Te interesuarit te kontaktojne me mesazh ne faqe  ose 0695307154

Apartament ne Sarande

Apartament ideal per te shijuar pushimet tuaja ne Sarande. Rruga Butrinti, shume prane resorteve luksoze Santa Quaranta e Bouganville Kati i 5-te papafingo, ashensor,...

Ofertë punësimi për disa pozicione pune në Bougainville Bay

Bougainville Bay Hotel ofron vende te lira pune per pozicionet : Recepsionist Krye kuzhinier Ndihmes kuzhinier Krye kamarier Kamarier restoranti Banakier Barman Menaxher Housekeeping Menaxher Food and Beverage Financier Shitese Bellboy Shofer Sanitare Masazhatore Estetiste Kandidatët të cilët plotësojnë...

Njoftim punesimi ne Gjykaten e Sarandes

Njoftim punesimi ne Gjykaten e Sarandes