Malore

Destinacione turistike malore ne Sarande. Kisha, manastire, dhe qyteterime ne Sarande. Gjithcka per informacionet qe ju nevojitet per destinacionet malore ne Sarande

Leshnica

Shalësi

123,654FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
27.1 ° C
30 °
25.6 °
45 %
2.1kmh
20 %
Mon
25 °
Tue
29 °
Wed
28 °
Thu
27 °
Fri
28 °
x