Shërbime

Home Shërbime
Biznese ne Sarande, Hotele ne Sarande, Restorante ne Sarande, Bare ne Sarande, Biznese Sherbimi ne Sarande

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Jepet dyqan me qera te rrethrrotullimi i Rrapit

Dyqan 90 m2 Rruga hyrese te rrotullimi rrapit Ne nje zone me biznese te rendesishme Cmimi 300 euro ose 40 mije leke / muaj Kontakt 0692840663 viber whatsapp...

Vile me qera ne Borsh – Jepet vile me qera ne Borsh

Vile me qera ne Borsh - Jepet vile me qera ne Borsh Vile me qera ne Borsh - Jepet vile me qera ne Borsh Vila eshte...

Janë gjetur këta çelsa, kërkohet personi që i ka humbur

 Celsat që shikoni në foto janë gjetur ditën e sotme pranë tregut industrial në Sarandë. Personi që i ka gjetur ka kontaktuar dhe i ka...

Kane humbur celsat e nje motori ne lagjen nr 1, kush i gjen te...

Lili i Drites njofton se sot i kane humbur celsat e motorrit. Celsat mund te jene humbur ne lagjen nr 1. Kushdo qe mund t`i...

Apartament 83 m2 ne Sarande, cmimi 34 euro

Apartament ne katin e dyte te nje pallati te vjeter, por i rikonstruktuar. I mobiluar dhe me hipoteke. Siperfaqja 63 m2 ambjente te brendshme + 20...