INTERMEDICA Sarande

17/07/2410:59

Shperndaje:

Klinika INTERMEDICA Sarandë: Një Standard i Ri në Shërbimin Mjekësor

 

 

Klinika INTERMEDICA Sarandë vjen në qytetin tonë me një mision të qartë: t’ju ofrojmë qytetarëve të Sarandës atë çka meritojnë. Ne synojmë të plotësojmë nevojat dhe pritshmëritë e qytetarëve tanë me ngritjen e një infrastrukture moderne mjekësore në fushën e diagnostikimit. Kjo infrastrukturë bazohet në emrin e mirënjohur INTERMEDICA, i cili është i pari laborator privat analizash në Shqipëri dhe i pari i akredituar.

 

Pionier në Diagnostikim

 

INTERMEDICA ka guxuar të marrë përsipër çdo analizë të literaturës botërore dhe ta sjellë në Shqipëri. Me një përvojë të pasur dhe përkushtim ndaj cilësisë, ne kemi ngritur standardet e shërbimit mjekësor në vend.

 

Shërbimi Multidisiplinar

 

INTERMEDICA Sarandë është i pari në qytetin tonë që ofron shërbim mjekësor multidisiplinar në fusha të ndryshme, duke përfshirë:

– Kardiologji
– Radiologji
– Gastrohepatologji

Specialitetet tona janë të mbuluara nga mjekë të afirmuar të Spitalit Universitar të Janinës, të cilët bashkëpunojnë me mjekë të rinj dhe ambiciozë të qytetit tonë. Ky bashkëpunim siguron një nivel të lartë profesionalizmi dhe kujdesi mjekësor për pacientët tanë.

Kontakti

Për më shumë informacion ose për të caktuar një takim, ju lutemi na kontaktoni:

– Tel: 085 227 293
– Cel: 0695230120

INTERMEDICA Sarandë është këtu për t’ju shërbyer me përkushtim dhe profesionalizëm. Na lejoni t’ju ofrojmë kujdesin mjekësor që meritoni, pa qenë nevoja të kërkoni shërbime jashtë qytetit tuaj.

 

 

INTERMEDICA Sarande edhe i pari ne qytetin tonë me sherbim mjekesor multidisiplinar si në fushen e Kardiologjise , Radiologjise , Gastrohepatologjise etj . Specialitete si dhe mjekë të afirmuar të Spitalit Univesitar të Janines që koperojne së bashku me mjeke të rinj e ambicioze të qytetit tonë. 

TEL: 085 227 293
CEL: 0695230120

 


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË
KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.