Shalari & Billa – Pllaka, parkete, hidrosanitare

01/09/2311:39

Shperndaje:

       

OFERTA -30%

Billa&co Shpk është një kompani familjare e specializuar ne Pllaka Spanjolle dhe Italiane, ajo e ka nisur aktivitetin e saj që në vitin 2001 me një dyqan te vogël tek Unaza e re, Tirane. Billa që nga viti 2007 është një distributor pllakash profesional per pllaka dyshemeje dhe pllaka veshje.
Klientët tanë janë shitesat me pakice qe kane sallë ekspozite në gjithe Shqiperine.

Ne kemi për qëllim të sigurojmë klientët tanë me një shërbim optimal të shitjes që përfshine shpërndarjen e shpejtë të produkteve brenda dites ne gjithe Shqiprine.
Ekipi yne siguron një kontakt personal me klientët, dhe informon ata për produktet e fundit te gamës tonë të gjerë, duke ju derguar mostra per cdo pllake te re qe vjen dhe qe ato nuk e kane.

Billa është lidhja e fortë në mes të dhjetera Fabrikave ne Spanje dhe rreth 50 pikave te shitjeve n gjithe Shqiperine. Ne qëndrojmë në mes të prodhuesit dhe shitësit, duke ofruar kualitet ultim dhe një përzgjedhje të gjerë duke mos harruar dhe shërbim të shpejtë. Ekipi ynë ruan lidhje të ngushta me pikat e shitjeve për ti mbajtur ata të informuar me marrjen e mostrave dhe risive në gamën tonë.

Billa Sarandë në bashkëpunim me Vëllezërit Shalari vjen për ju posaçërisht me ofertat më cilësore në treg. 20-30% ulje për çdo produkt duke nisur nga Hidrosanitare, Pllaka, Parket, Panele Diellore.
Adresa Sarandë: Rr.Idriz Alidhima në afërsi të stadiumit

Kontakt Sarandë: Administrator: Edmond Shalari

+355695731929

Administrator: Adrian Shalari

+355695731930 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.