Emisione

Home Emisione
Emisione televizive nga Saranda

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Gjenden disa celsa, kerkohet personi qe i ka humbur

Ne borduren e bulevardit ne Sarande diten e diel jane gjetur nje tufe celesash mes tyre edhe nje celes e pult makinfe. Kujt i kane humbur...

Eshte gjetur kjo patente e humbur, kerkohet personi

Eshte gjetur diten e sotme ne Sarande kjo leje drejtimi ne emrin Fatos Mahmuataj. Lutemi kushdo qe e njeh ta njoftoje te kontaktoje ne...

Ofertë punësimi te Cafe Bar ROX

Cafe Bar ROX kërkon të punësojë: 1 - Banakier/e 2- Kamarier/e Te interesuarit te kontaktojne prane Cafe Bar ROX, Rruga e Flamurit, prane Eida karburant  

Gjendet nje karte identiteti e humbur. Kerkohet njoftimi i personit

Eshte gjetur diten e sotme ne Sarande nje karte identiteti e humbur Kushdo qe e njeh ketw person eshte i lutur ta njoftoje te kontaktoje...

Apartament per pushime verore

Apartament per pushine verore Sallon dhome gjumi verande banje 2 kondisionere 2 Tv plazma wifi Me gjithe aksesore dhe siguri Kontakt : 0697845969 dhe 00306972869380 whatsapp viber