Majlinda Qilimi: Ura e Vanes do te rindertohet se shpejti – VIDEO

15/11/2213:36

Shperndaje:

Kryetarja e Bashkise Delvine,Majlinda Qilimi, gjate emisionit Skaner nga Shpresa Dine ne SarandaWeb, foli gjithashtu per Uren e Vanes.

Majlinda Qilimi eshte shprehur se per kete problematik kemi vene ne dijeni Emergjencat Civile dhe Ministrine e Mbrojtjes, te cilet kane kryer verifikimet e domosdoshme ne terren dhe presim shume shpejt rindertimin e Ures se Vanes, ure e cila eshte jetike per banoret e atij fshati.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.