Nënujore

Home Nënujore

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Kërkohet apartament me qera, 1+1 ose 2+1 i pamobiluar

NJOFTIM Kërkohet apartament me qera, 1+1 ose 2+1 i pamobiluar, mundësisht të jetë në zonën e qendrës së Sarandës. Të interesuarit të lënë kontakt në...

Sarandë: Njoftim punësimi në market

Njoftim punësimi. Market industrial ne qender te Sarandes kerkon te punesoje nje shitese. Te kete pervoje si dhe njohuri te kompjuterit Te interesuarat te...

Sarandë: Shitet Volkswagen Sharan 2006

Sarandë: Shitet Volkswagen Sharan 2006 Kontakt 0693473920  

Gjenden disa celsa ne Bulevard, kerkohet personi

Nje tjeter njoftim per gjetjen e disa celsave vjen ne Saranda Web. Celsat qe shikoni jane gjetur ne date 9 qershor ne Bulevard. Kushdo qe ka...

Kanë humbur një palë çelsa në Rrugën Flamuri

Kane humbur sot dt 09/02/2018 nje pale celsa makine ne zonen e kafe bar Qesari deri te Market Lili i Drites. Kushdo qe i ka...