Bota nenujore Sarande: Eksplorimi, atraksioni i ri turistik në Sarandë

02/10/2115:20

Shperndaje:

Bota nenujore Sarande: Eksplorimi, atraksioni i ri turistik në Sarandë

Sporti i zhytjes në Sarandë po me merr një vëmendje dhe interes të veçantë vitet e fundit.

Zhytës vendas, por veçanërisht të huaj, janë kurioz për të eksploruar botën nënujore në Sarandë, e cila është e pasur sidomos me anije të mbytura.

Spiranca Diving Center zhvillon trajnime dhe certifikime për të apasionuarit pas zhytjeve.

VIDEO

Bota nenujore Sarande: Eksplorimi, atraksioni i ri turistik në Sarandë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.