Destinacione

Plazhi Krorëz

Plazhi Krorëz. Nëse ka mbetur ndonjë plazh i virgjër në rivierën shqiptare, padyshim që ky është plazhi i Krorëzës. Në këtë plazh të magjishëm që ndodhet...

Dokumentar

Si u hodh në erë Banka “Di Napoli” në Sarandë. Rrëfim...

  Rrëfim nga dëshmitari okular PiroMosi për gazetarin Agron Mema. Piro Mosi është nga familjet e ardhura herët në Sarandë qysh në fundshekullin e 19-të. Familja...

Biznese në Sarandë

Mobileri Miri Sarande

Mobileri Miri Sarande - Mobilje për shtepi - Mobilime Hotelesh Adresa : "Rruga Abedin Dino", Prane shkolles "9 Tetori", Ngjitur me Stadium e "Lojrave...

Emisione

video

Gjimnazi “Hasan Tahsini” – Dokumentar nga Xhorxhi Vasili

Gjimnazi "Hasan Tahsini" - Dokumentar nga Xhorxhi Vasili  

Shkolla dhe kujtesa – I ftuar ish-drejtori i gjimnazit “Hasan Tahsini”

Nga emisioni "30 minuta minuta fokus" i televizionit APT News. Shkolla dhe kujtesa - I ftuar ish-drejtori i gjimnazit "Hasan Tahsini" Xhorxhi Vasili  

Rrjeti Saranda Web

0FansLike
45FollowersFollow
3,132FollowersFollow
215FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Moti në Sarandë

Sarande
broken clouds
14 ° C
14 °
14 °
87%
3.1kmh
75%
Sun
12 °
Mon
10 °
Tue
9 °
Wed
13 °
Thu
13 °

Njoftime

Njoftime

Kërkohet apartament me qera vjetore

Kerkohet apartament me qera vjetore. Preferohet 2+1 Te interesuarit te kontaktojne me mesazh ne faqe  ose 0695307154

Apartament 2 + 1 prane Agjensise, cmimi 35.000 euro

Shitet apartament 2 + 1 ne Sarande, ndermjet agjensise dhe policise. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe mobiluar Cmimi 35.000 euro Kontakt 0692683735

OKAZION : Shitet apartament 2+1 në qendër të Sarandës, Çmimi 35.000 euro

Shitet apartament me 2 dhoma gjumi, kuzhinë, koridor, aneks, banjë dhe verandë, në total 80 m2 Apartamenti ndodhet në qendër të Sarandës. Cmimi 35.000 Euro Kontakt 069...

Janë gjetur këta çelsa, kërkohet personi që i ka humbur

 Celsat që shikoni në foto janë gjetur ditën e sotme pranë tregut industrial në Sarandë. Personi që i ka gjetur ka kontaktuar dhe i ka...

Sarande, apartament 2+1, kati IV, me pamje nga deti

Sarande, apartament 2+1, kati IV, me pamje nga deti Apartamenti eshte i mobiluar dhe i kompletuar. Siperfaqja 114 m2. Kati i dyte. Apartamenti ka dy dhoma gjumi,...