Crossfire, nga Gjergji Mano dhe Ibrahim Bajrami. E ftuar kryetarja e PD Sarande Manjola Nikollo

27/11/2222:16

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.