Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

125,070FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
32.3 ° C
34 °
30.6 °
38 %
2.1kmh
20 %
Mon
30 °
Tue
29 °
Wed
30 °
Thu
31 °
Fri
31 °
x