Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

118,170FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
broken clouds
12.1 ° C
12.2 °
12 °
81 %
9.3kmh
75 %
Fri
9 °
Sat
9 °
Sun
11 °
Mon
12 °
Tue
11 °