Shitet shtëpi 2 kate, 130 m2 në pronë 700 m2 në periferi të Sarandës. Çmimi 200.000 €

10/06/2214:43

Shperndaje:

Shitet shtëpi në periferi të Sarandës, me vendndodhje në ambjent ku ofrohet qetësi.

Shtëpia ndodhet në rrugën Sarandë – Vlorë, përballë Saranda Treg.

Shtëpia është ndërtuar në pronë 700 m2, e rrethuar me kopshte dhe oborr.

Shtëpia përbëhet në cdo kat nga sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi me ballkone, tualet dhe verandë në 180 gradë.

Me Hipotekë dhe dokumentacion të rregullt.

Cmimi 200.000 euro

Kontakt: 069 330 2019


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.