Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

S'ka postime për tu shfaqur

119,053FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
16.7 ° C
18.9 °
14.4 °
67 %
1kmh
20 %
Mon
16 °
Tue
16 °
Wed
11 °
Thu
11 °
Fri
12 °