Sport

Home Sport
Saranda Web Sport, Lajme nga sporti në Sarandë, te rejat nga ekipi i futbollit te Butrintit. Live ndeshjet e KS Butrinti nepermjet televizionit Apt News Saranda

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Sarandë: Kërkohet apartament 2+1 me qera

Kërkohet apartament 2+1 me qera në zonën e qendrës së Sarandës. Të interesuarit të lënë koment ose të kontaktojnë me mesazh në faqen Saranda Web   

SHPËRNDAJE !!! Familja kërkon personin në foto

Familja Musaku nga Ardenica njofton se ka humbur kontaktet me djalin Erjon Musaku. Erjoni ka punuar si bari për disa javë në Borsh...

Shitet hotel në Lukovë, Sarande

Shitet hotel në Lukovë, Sarande Hoteli shtrihet në 800 m2 me 16 dhoma dhe 3 suita, 200 m2 ndertim Objekti i vogel 135 m2...

Njoftim punesimi ne Hotel Perla Sarande

Hotel Perla Sarande kerkon te punesoje staf per sezonin e veres 2018. Pozicionet qe kerkohen jane: 1. Pastruese 2. Nd/ kuzhiniere 3. Kuzhinier/e 4. Recepsioniste Paga e kenaqshme + siguracione. Te...

Ofertë punësimi për disa punonjës në Hotel Saranda International

Hotel Saranda Inernational kërkon të punësojë disa punonjës në pozicionet: 2 recepsioniste (anglisht mbi mesataren / kompjuter) 1 recepsion turni tret (nivel fillestar anglisht) 2 pastruese 1 ndimes...