Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

121,912FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
19.7 ° C
24 °
16.1 °
36 %
6.7kmh
20 %
Wed
18 °
Thu
22 °
Fri
22 °
Sat
21 °
Sun
22 °