Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

119,179FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
scattered clouds
7.8 ° C
9.4 °
6 °
87 %
1.7kmh
40 %
Fri
13 °
Sat
15 °
Sun
18 °
Mon
15 °
Tue
15 °