Arben Imami largohet brenda natës nga Saranda, vjen Flamur Noka

28/04/1611:15

Shperndaje:


09 Mar 1997 --- GRAVE TENSION IN ALBANIA --- Image by © JB Russel/Sygma/Corbis
arben imamiArben Imami largohet brenda natës nga Saranda, vjen Flamur Noka. Reagimi që erdhi nga baza e demokratëve të Sarandës menjëherë pasi u mësua se i deleguar për Saranden nga Partia Demokratike ishte vendosur Arben Imami, solli edhe reflektimin e qendrës. Demokratët e Sarandës ende pas 20 vitesh nuk e kanë harruar dhe nuk e kanë falur sjelljen e Arben Imamit gjatë vitit 1997, ku ai erdhi në Sarandë si përfaqësues dhe udhëheqës i rrebelëve. Kjo është vënë re edhe gjatë festimeve të 25-vjetorit të themelimit të PD Sarandë, ku demokratët nuk e mirëpritën daljen në panel të Arben Imamit. Mësohet se i deleguar i qendrës së demokratëve për Sarandën do të jetë Flamur Noka.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.