“Qytetari dixhital” raporton në Saranda Web

15/06/1617:14

Shperndaje:


13441844_1282373851790136_377816794_o Kujt i është ngrohur xhepi ? Me këtë pyetje e ka shoqëruar një qytetar foton e dërguar në Saranda Web.
Ne lulishten “Hasan Tahsini” ne shetitoren buze detit tregetaret ambulantë tregetojne akullore, frigoriferin preferojnë ta vendosin prane nje stoli duke penguar e privuar keshtu perdorimin e stolit nga banoret dhe sidomos nga te moshuarit per clodhjen e tyre gjate shetitjes ne bulevardin e qytetit. Nje veprim i tillë uzurpimi eshte e ndaluar nga Bashkia, por me sa duket punonjesit e policise bashkiake, te cilet patrullojne vazhdimisht në këtë segment jane ambientuar me veprime te tilla qe bien ndeshesh me interesat e qytetareve ?!

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.