Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

118,173FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
broken clouds
11.8 ° C
12 °
11.7 °
71 %
9.3kmh
75 %
Fri
9 °
Sat
9 °
Sun
11 °
Mon
12 °
Tue
11 °