Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

123,967FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
scattered clouds
20.7 ° C
21.1 °
20 °
73 %
1.1kmh
40 %
Thu
26 °
Fri
27 °
Sat
27 °
Sun
27 °
Mon
27 °
x