Zhvillohet në shkollën e Ksamilit panairi “Dhuro një libër, fito një mik”

16/04/1618:47

Shperndaje:Sot ne Ksamil ne shkollen “5 Deshmoret” eshte zhvilluar panairi i librit nga shtepia botuese “Toena”. Per here te pare ne kete shkolle me nismen Shkolla Qender Komunitare kane mare pjese shume nxenes dhe prinder.te cilet jane angazhuar dhe kane mare shume libra per miqte e tyre. Gjithashtu ne kete panair jane mare dhe libra nga te gjitha klasat e kesaj shkolle per tja dhuruar bibliotekes te shkolles dhe per ta pasuruar ate.12985591_1144298335604145_187411138325406931_n 13010588_1144298028937509_3762359529483697422_n Fotografi & Permbledhje : Detjon Korro

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.