Tuesday, October 20, 2020
Home Lajme Policia

Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

127,658FansLike
10,084FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Sarandë
clear sky
15.9 ° C
16.7 °
15 °
67 %
2.1kmh
0 %
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
22 °
Sat
20 °
Sun
17 °