Wednesday, April 14, 2021
Home Lajme Policia

Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarandë
few clouds
13.3 ° C
17 °
10 °
48 %
7.2kmh
20 %
Wed
14 °
Thu
14 °
Fri
15 °
Sat
18 °
Sun
17 °