Thursday, April 8, 2021

Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarandë
scattered clouds
8.5 ° C
11.7 °
4.4 °
66 %
5.1kmh
40 %
Thu
13 °
Fri
13 °
Sat
14 °
Sun
15 °
Mon
16 °