Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarande
broken clouds
22.5 ° C
25 °
19.4 °
78 %
3.1kmh
75 %
Mon
22 °
Tue
22 °
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
24 °