Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

118,176FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarande
few clouds
8.1 ° C
10.6 °
6 °
87 %
2.6kmh
20 %
Sat
10 °
Sun
12 °
Mon
14 °
Tue
13 °
Wed
10 °