I rrëmben 6 kokë bagëti bariut sepse i dëmtuan ullishten, përfundon në…

12/04/1618:23

Shperndaje:


bagetiNga Komisariati i Policisë Sarandë bëhet e ditur se
– Më datë 11.04.2016, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë, për shtetasin M.TH, vjeç 53, banuese në fshatin Mesopotam,  pasi dyshohet se më datë 10.04.2016, rreth orës 17.00, në Mesopotam, me vetëgjyqësi, i ka marrë 6 krerë bagëti, shtetasit P.TH, vjeç  58, se i kanë dëmtuar ullinjtë.
– Më datë 11.04.2016, u referuan materialet në Prokurorinë se Rrethit Gjyqësor Sarandë, për shtetasin  H.N, vjeç 25, banues në Sarandë,  pasi dyshohet se më datë 09.04.2016, rreth orës 14.00, në lagjen nr. 1, ka goditur me sende të forta shtetasin S.B, vjeç 19, banues në fshatin Çukë.
– Më datë 11.04.2016, gjatë natës, në fshatin Kalicat, kanë tentuar të vjedhin banesën e shtetasit S.K, vjeç 60. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.