PS Sarandë feston së bashku me Edi Ramën 25-vjetorin

19/06/1610:46

Shperndaje:


Sarande-3 Gjatë mbrëmjes së sotme, Partia Socialiste e Degës Sarandë do të zhvillojë një aktivitet me rastin e 25-vjetorit të themelimit të saj. Ndonëse kanë kaluar disa ditë nga ky përvjetor, socialistët e Sarandës nuk kanë dashur ta festojnë këtë aktivitet pa pjesmarrjen e kryeministrit Edi Rama, i cili ndodhet në Sarandë prej 3 ditësh.
Ky event do të mbahet në një prej resorteve turistike në breg të detit dhe pjesmarrës janë ftuar të jenë anëtarë dhe militantë të kësaj force politike.
Eventi do të zhvillohet larg syrit të medias, ashtu siç po kalon çdo aktivitet i kryeministrit gjatë qëndrimit të tij në Sarandë.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.