Detaje të tjera nga aksidenti në Qafë Muzinë

26/06/1619:53

Shperndaje:Shtatë personat të cilët mbetën të plagosur si pasojë e aksidentit të ndodhur në Qafë Muzinë janë dërguar në Spitalin Rajonal të Gjirokastrës për ndihmën e parë mjekësore.
Më pas, pesë prej tyre janë dërguar për në Spitalin e Traumës në Tiranë për trajtim të specializuar.
Në aksidentin e ndodhur rreth orës 16:30 u përfshi një autobus me studentë që po kthehej nga Saranda në Tiranë dhe një veturë. Të gjithë persona e plagosur po udhëtonin në veturën dhe janë pjesëtarë të familjes Lleshi.
TË PLAGOSUR
Feruz Lleshi,
Rabie Lleshi,
Aida Lleshi
Fëmijët
S.Lleshi,
K.Lleshi,
A.Lleshi,
D.Lleshi

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.