Qytetari dixhital raporton në SarandaWeb pushtimin e hapësirave publike në Sarandë

21/06/1616:10

Shperndaje:


13499412_1287108101316711_188429191_o-horz Godet përsëri qytetari dixhital ! Sot na ka dërguar në Saranda Web këto foto nga Bulevardi Hasan Tahsini, ku duket qartazi pushtimi i lulishteve, këndeve të lojrave  dhe vendpushimeve, që për hir të së vërtetës në Sarandë vetëm të Bulevard mund të gjesh të tilla, pasi kudo mbizotëron betoni. Qytetari dixhital shpreh në komentin e vet se këto nuk janë të hallexhinjve, por të njerëzve të lidhur me pushtetin, madje duke saktësuar edhe se me cilin pushtetar, por që ne rezervohemi për ta publikuar.

13499412_1287108101316711_188429191_o 13509688_1287108104650044_477622982_o


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.