Interpol në kërkim të 3 sarandiotëve të zhdukur

23/05/1616:06

Shperndaje:


13236135_10205651935647071_1644102210_n-tileInterpol ka hedhur ne sistemin e tij, emrat dhe fotot e tre personave nga Sarande, te cilesuar te humbur e te kerkuar me kartele te verdhe. Ne fakt numri i personave te zhdukur nga rrethi i Sarandes, eshte rreth 20, por vetem 3 kerkohen me urdher te Interpolit. Behet fjale per : Latif Elmaz Balo, aktualisht 52-vjec. Eshte zhdukur nga Saranda me 07.01.2010, kur ishte 45-vjec. Androniqi Spiro Laska, aktualisht 38-vjec. Eshte zhdukur nga Patra, me 06.02.2006, kur ishte 28-vjec. Thanas Mitro, aktualisht 32-vjec. Eshte zhdukur nga fshati Aliko i Sarandes, me 19.05.2006, kur ishte 22-vjec.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.