Mbyllet procesi i numerimit te votave te Referendumit ne PS Sarande dhe Konispol

09/04/1620:05

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.