Miqtë e Sarandës në pritje të Festës së Midhjes dhe çeljes së sezonit turistik

05/04/1621:18

Shperndaje:


Në kohën kur miq dhe adhurues të Sarandës janë në pritje të Festës së bërë tani traditë për Sarandën, Festës së Midhjes, e cila organizohet së bashku me ceremoninë e çeljes së sezonit turistik, nga ana e bashkisë Sarandë nuk ka asnjë informacion se kur do të organizohen këto evente. Edhe pse Agjensia Kombëtare të Turizmit kishte premtuar marrje masash për çeljen më herët të sezonit turistik, të paktën në Sarandë këto masa nuk kanë mbërritur akomapage

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.