Policia arreston një të dyshuar për ngjarjen e mbrëmjes në Sarandë

08/04/1619:06

Shperndaje:


Policia arreston një të dyshuar për ngjarjen e mbrëmjes në Sarandë. Nje automjet i dyshimte nuk i bindet policise ne lagjen nr. 4 te Sarandes. Disa persona kane braktisur me pas mjetin dhe jane larguar. Policia ka kapur nje person, i cili po mbahet i prangosur në vendngjarje. Nuk dihen detaje te tjera, forca te shumta policore kane bllokuar hyrje daljet ne qytet, perqendrim i madh ne lagjen 4. Deshmitaret flasin per Saranda Web per te shtena armesh, por pa e specifikuar se nga kush.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.