Konispoli

Home Konispoli
Gjithcka ndodh ne Konispol, lajme nga Konispoli, informacione nga Konispoli, Njoftime nga Bashkia Konispol

No posts to display

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Shitet sallon për arsye rinovimi, vetëm 300 Euro

Shitet sallon për arsye rinovimi, vetëm 300 Euro Shumë pak kohë i përdorur Dimesionet jane 220 cm dhe 160 cm Çmimi 300 euro Kontakt...

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë

Kërkohet shtëpi me Qera në Sarandë. Shtëpia duhet të jetë 1+1 mundësisht në lagjen Kodër. Shtëpia duhet të jetë e mobiluar. Të interesuarit të...

Dhoma me qera ne Ksamil, shtepi me qera

Dhoma me qera ne Ksamil per vetem 35 euro Keto Dhoma me qera ne Ksamil ndodhen vetem 150 m larg nga deti dhe ne zone...

Njoftim punesimi ne Parukeri Fatjona “Golden Beauty”

Parukeri Fatjona "Golden Beauty" Kerkon punonjese me eksperjence ne fushen e parukerise. Te interesuarat te kontaktojne ne nr: 0695554423 ose te paraqiten në Fatjona "Golden...

Sarande: Shitet apartament dhe 2 dyqane

Shitet apartament ne zone afer shkolles 9 Tetori Apartamenti ka siperfaqje 120 m2 CMIMI 600 EURO/METER Dy dyqane, te cilat aktualisht jane leshuar me qera me siperfaqje...