Himara

Home Himara
Gjithcka ndodh ne Himare, lajme nga Himara, informacione nga Himara, Njoftime nga Bashkia Himare

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Udhëzues për të mbrojtur shtëpinë dhe jetën nga zjarri dhe si të reagoni në...

Nisur nga zjarret e rëna dhe pasojat tragjike të tyre Shërbimi i Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpëtimit Sarandë ka përgatitur një udhëzues, të cilin...

Apartament 2+1 në qendër të Sarandës, 90m2, 58.000 euro

Shitet apartament 2+1 në qendër të Sarandës Apartamenti ndodhet në katin e katërt, 2 dhoma gjumi, 2 banja, sallon+kuzhinë, ballkon Apartamenti është 90 metër katrorë, i mobiluar...

Njoftim punesimi per disa pozicione pune te Vila e Bardhe Hotel Bar Restaurants ne...

Vila e Bardhe Hotel Bar Restaurants ne Sarande kerkon te punesoje punonjes per pozicionet: – Recepsionist/e - Guzhinier/e – Kamarier/e - Banakier/e – Sanitare - Roje Te interesuarit luten te kontaktojne...

Sarande: Shitet apartament dhe 2 dyqane

Shitet apartament ne zone afer shkolles 9 Tetori Apartamenti ka siperfaqje 120 m2 CMIMI 600 EURO/METER Dy dyqane, te cilat aktualisht jane leshuar me qera me siperfaqje...

NJOFTIM PUNËSIMI ne Furra e Bukës LORENA

Furra e Bukës LORENA, e cila ndodhet ne rrugën e Flamurit pranë supermarket Lili Dritës, kërkon të punësojë një punonjëse. Pagesë e kënaqshme dhe sigurime...