Finiqi

Home Finiqi
Gjithcka ndodh ne Finiq, lajme nga Finiqi, informacione nga Finiqi, Njoftime nga Bashkia Finiq

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

I zhdukur prej 3 muajsh, familja apelon per ndihme

Fotoja që jeni duke parë i përket 25 vjeçarit Algert Sinani, banor i fshatit Kalasë. Prej rreth 3 muaj 25 vjeçari Algert Sinani, djali...

NJOFTIM PUNËSIMI ne Furra e Bukës LORENA

Furra e Bukës LORENA, e cila ndodhet ne rrugën e Flamurit pranë supermarket Lili Dritës, kërkon të punësojë një punonjëse. Pagesë e kënaqshme dhe sigurime...

Ofertë punësimi për disa pozicione pune në Bougainville Bay

Bougainville Bay Hotel ofron vende te lira pune per pozicionet : Recepsionist Krye kuzhinier Ndihmes kuzhinier Krye kamarier Kamarier restoranti Banakier Barman Menaxher Housekeeping Menaxher Food and Beverage Financier Shitese Bellboy Shofer Sanitare Masazhatore Estetiste Kandidatët të cilët plotësojnë...

Njoftim punësimi për asistente zyre në Sarandë

Shoqeria e ndertimit "Noku-O-S-2008" shpk, lider ne fushen e ndertimit kerkon te punesoje nje vajzë per pozocionin "Asistente Zyre". Te interesuarat per kete pozicion pune...

Apartament 2+1 ne Sarande, 94m2, 70.000 euro

Apartament 2+1 ne Sarande, 94m2, 70.000 euro Kontakt > 069 530 7154