Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

121,784FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
scattered clouds
14.1 ° C
18 °
9.4 °
52 %
1.5kmh
40 %
Fri
14 °
Sat
19 °
Sun
20 °
Mon
20 °
Tue
21 °