Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

123,815FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
clear sky
29.9 ° C
31 °
28.3 °
62 %
4.3kmh
0 %
Sun
30 °
Mon
29 °
Tue
27 °
Wed
26 °
Thu
27 °
x