Fillimi Arkeologjike

Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

127,163FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
25.5 ° C
28 °
22.8 °
65 %
1.7kmh
20 %
Sun
25 °
Mon
26 °
Tue
26 °
Wed
25 °
Thu
25 °