Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

127,143FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
broken clouds
21.3 ° C
22 °
20.6 °
94 %
5.2kmh
75 %
Fri
23 °
Sat
28 °
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
26 °