Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

S'ka postime për tu shfaqur

Sarande
clear sky
15.9 ° C
17.8 °
15 °
87 %
1.9kmh
0 %
Thu
22 °
Fri
23 °
Sat
20 °
Sun
19 °
Mon
15 °