Thursday, February 25, 2021
Home Lajme Policia

Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

No posts to display

127,658FansLike
10,084FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
Sarandë
clear sky
16 ° C
19 °
13.3 °
52 %
2.1kmh
0 %
Thu
15 °
Fri
17 °
Sat
17 °
Sun
17 °
Mon
14 °