Konispoli

Home Konispoli
Gjithcka ndodh ne Konispol, lajme nga Konispoli, informacione nga Konispoli, Njoftime nga Bashkia Konispol

No posts to display

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Finikas Lines publikon oreret e tragetit gjatë sezonit të vjeshtës

Finikas Lines publikon oreret e tragetit gjatë sezonit të vjeshtës. Finikas Lines ka publikuar oret e reja për sezonit të vjeshtës që kanë filluar...

Udhëzues për të mbrojtur shtëpinë dhe jetën nga zjarri dhe si të reagoni në...

Nisur nga zjarret e rëna dhe pasojat tragjike të tyre Shërbimi i Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpëtimit Sarandë ka përgatitur një udhëzues, të cilin...

Njoftim punesimi ne Double A Beach Bar

Double A Beach Bar në Kanalin e Cukës kërkon të punësojë kamariere Të interesuarat të kontaktojnë në 069 52 56 833 , instagram.com/doublea_coffee ose të...

Apartament 2+1 në qendër të Sarandës, 90m2, 58.000 euro

Shitet apartament 2+1 në qendër të Sarandës Apartamenti ndodhet në katin e katërt, 2 dhoma gjumi, 2 banja, sallon+kuzhinë, ballkon Apartamenti është 90 metër katrorë, i mobiluar...

Ofertë punësimi për disa punonjës në Hotel Saranda International

Hotel Saranda Inernational kërkon të punësojë disa punonjës në pozicionet: 2 recepsioniste (anglisht mbi mesataren / kompjuter) 1 recepsion turni tret (nivel fillestar anglisht) 2 pastruese 1 ndimes...