Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

119,025FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
923AbonentëAbonohu
Sarandë
scattered clouds
10.6 ° C
11.1 °
10 °
87 %
1.7kmh
45 %
Sun
14 °
Mon
15 °
Tue
15 °
Wed
11 °
Thu
10 °